دندانپزشکی و رادیولوژی سپیدفام

صفر تا صد خدمات دندانپزشکی

مجموعه دندانپزشکی سپید که در سال ۸۱ افتتاح شده بود پس از بازسازی به کلینیک تخصصی دندانپزشکی سپیدفام و رادیولوژی تخصصی سپیدفام تبدیل شد. کادر متخصص و با تجربه این کلینیک آمادگی پذیرش کلیه بیماران را در کلیه امور تخصصی و زیبایی دارند. کلیه خدمات تخصصی در مجموعه انجام شده وبیماران محترم نیاز به مراجعه به جای دیگر ندارند. تمامی طرح درمان ها پس از مشاوره تیم متخصصین انجام شده و پس از پذیرفتن بیمار انجام میگردد. آرامش و رضایت شما مهمترین خواست ما و کیفیت بالای کار تضمین ما به شماست.

ما به لبخند زیبا برای شما می اندیشیم.

آرامش و رضایت شما اولویت ماست.

بهبود سلامت مراجعین

رسالت تیم درمانی مرکز سپیدفام تامین سلامت بیماران و عموم افراد جامعه هست. هدف ما ارتقاء سلامت دهان و دندان در جامعه می باشد.

بهبود کیفیت زندگی

تامین سلامت دهان و دندان شما ، باعث افرایش کیفیت زندگی شما می شود تلاش ما در کلینیک سپیدفام تامین رضایت شما برای بهبود کیفیت زندگی شماست.

کاهش هزینه درمان

مجموعه سپیدفام طرف قرارداد با مجموعه متنوعی از بیمه های درمانی میباشد و توجه ویژه ای به هزینه های درمانی بیماران می شود.

صفر تا صد خدمات

هدف ما در سپیدفام ارایه تمامی خدمات می باشد تا بیمار برای خدماتی نظیر رادیولوژی ، فوتوگرافی و موارد مشابه مجبور به مراجعه به مراکز دیگر نشود.

مشاوره درمانی

برای اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید

تمام سعی و تلاش مرکز در این مدت رسیدن به این اهداف بوده است …

مجهزترین و بهترین مرکز دندانپزشکی درمحدوده غرب تهران و سعادت آباد

دراین مرکز کلیه خدمات تخصصی دندانپزشکی از جمله دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی (ونیر کامپوزیت ، لمینیت ، سفید کردن دندان و …) ، ارتودنسی دندان و ردیف کردن دندانها ، ایمپلنت دندان و کاشت ایمپلنت ، دندانپزشکی تخصصی کودکان و نوجوانان ، جراحی فک و دندان عقل ، درمان ریشه ، رادیولوژی تخصصی دهان و فک و صورت ، خدمات VIP دندانپزشکی و خدمات دندانپزشکی همه روزه از ۸ صبح تا ۹ شب ارایه می شود.

شما می توانید با مراجعه به قسمت درخواست تعیین وقت ، وقت پیشنهادی خود را مشخص نمایید و منتظر تماس از مرکز باشید.

0
همه خدمات در یکجا
1
ساعات کاری کلینیک
1
متخصص
فهرست