دندانپزشکی و رادیولوژی سپیدفام

مجموعه دندانپزشکی سپید که در سال ۸۱ افتتاح شده بود پس از بازسازی به کلینیک تخصصی دندانپزشکی سپیدفام و رادیولوژی تخصصی سپیدفام تبدیل شد. کادر متخصص و با تجربه این کلینیک آمادگی پذیرش کلیه بیماران را در کلیه امور تخصصی و زیبایی دارند. کلیه خدمات تخصصی در مجموعه انجام شده وبیماران محترم نیاز به مراجعه به جای دیگر ندارند. تمامی طرح درمان ها پس از مشاوره تیم متخصصین انجام شده و پس از پذیرفتن بیمار انجام میگردد. آرامش و رضایت شما مهمترین خواست ما و کیفیت بالای کار تضمین ما به شماست.

سپیدفام بدلیل استفاده از امکانات و تجهیزات بروز و از طرفی پرسنل کارآزموده ، درمحدوده غرب تهران و سعادت آباد مجهزترین و بهترین مرکز دندانپزشکی می باشد.

دراین مرکز کلیه خدمات تخصصی دندانپزشکی از جمله دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی (ونیر کامپوزیت ، لمینیت ، سفید کردن دندان و …) ، ارتودنسی دندان و ردیف کردن دندانها ، ایمپلنت دندان و کاشت ایمپلنت ، دندانپزشکی تخصصی کودکان و نوجوانان ، جراحی فک و  دندان عقل ، درمان ریشه ، رادیولوژی تخصصی دهان و فک و صورت ، خدمات VIP دندانپزشکی و خدمات دندانپزشکی همه روزه از ۸ صبح تا ۹ شب ارایه می شود.

شما می توانید با مراجعه به قسمت درخواست تعیین وقت ، وقت پیشنهادی خود را مشخص نمایید و منتظر تماس از مرکز باشید.

درباره کلینیک تخصصی سپیدفام

یک دیدگاه