گالری عکس کلینیک

ما به لبخند زیبا برای شما می اندیشیم، آرامش و رضایت شما مهمترین اولویت ماست.
 • خط مشی کلینیک تخصصی دندانپزشکی سپیدفام
  هدف اساسی و پایه ای ما در کلینیک تخصصی دندانپزشکی سپیدفام ارایه کلیه درمانها در بالاترین سطح می باشد. جهت دستیابی به این هدف ضمن تهیه کلیه تجهیزات و مواد از برترین برندهای موجود، از همکاری اساتید متبحر در هر رشته از اعضای هیأت علمی دانشکده های دندانپزشکی تهران و شهید بهشتی بهره برده ایم. اصرار ما جهت مشاوره با متخصصین هر رشته قبل از آغاز روند درمان و دریافت نظرات تخصصی ایشان ، گواه حساسیت ویژه ما جهت ارایه بهترین خدمات در بالاترین سطح تخصصی می باشد.
 • رایولوژی تخصصی سپیدفام
  رایولوژی تخصصی سپیدفام با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های رادیوگرافی دیجیتال از برترین نام های تجاری موجود آمادگی تهیه و ارائه کلیه تصاویر رادیوگرافی شامل پری اپیکال ، بایت وینگ ، پانورامیک ، لترال سفالومتری و اسکن دندان و استخوان (CBCT) را دارا می باشد. لذا بیماران این مرکز حتی جهت تهیه تخصصی ترین تصاویر گرافی نیازی به مراجعه به مراکز دیگر ندارند.
 • بخش های فعال در کلینیک تخفصصی دندانپزشکی سپیدفام
  ایمپلنت ، پروتزهای دندانی ، جراحی لثه ، جراحی و درمان ریشه ، ترمیمی و زیبایی ، جراحی فک و صورت ، کودکان ، ارتودنسی ، VIP ، تشخیص بیماریهای دهان و دندان ، رادیولوژی تخصصی دهان و فک و صورت
 • بیمه های طرف قرارداد
  بیمه های طرف قرارداد
 • آیا اولویتی بالاتر از انجام بهترین درمان در یک  مجموعه دندانپزشکی وجود دارد؟
  بله ، در کلینیک سپیدفام اولویت اول ما حفظ سلامت بیماران ، کنترل عفونت و جلوگیری از انتقال هرگونه بیماری عفونی از بیمار به بیمار دیگر ، پرسنل به بیمار و یا بیمار به پرسنل می باشد. جهت نیل به این خواسته در این مرکز بخش استریل مرکزی (CSR) دارای محل مجزا و مسؤول جداگانه بوده و با تهیه جدیدترین تجهیزات شامل دستگاه های شستشوی خودکار اولتراسونیک ، دستگاه اتوکلاو ، کِمی کلاو و دستگاه های حرارتی پک وسایل ، تا حدامکان دخالت انسان را در پروسه پاکسازی و استریل وسایل به حداقل رسانده ایم. درضمن بکارگیری سیستم تاریخ زنی جهت اولویت دهی و تعیین ترتیب ورود وسایل استریل شده از جمله نکاتی است که دراین مرکز مورد توجه و تأکید خاص قرار دارد.
 • ارایه کلیه خدمات تخصصی دندانپزشکی
  صفر تا صد خدمات دندانپزشکی تخصصی و عمومی کلینیک تخصصی دندانپزشکی سپیدفام

سعادت آباد ، چهارراه قدس 

تلفن (خط ویژه) : 88583666

بهترین تیم تخصصی
مرکز استریلیزاسیون مرکزی پیشرفته
اولویت اول حفظ سلامت بیماران
طرف قرارداد با مجموعه کاملی از بیمه ها
اطلاعات تماس
سعادت آباد ، چهارراه مسجد قدس ، جنب داروخانه شبانه روزی ستاره ، طبقه فوقانی بانک ملت
کلینیک تخصصی دندانپزشکی سپید فام و
رادیولوژی تخصصی دهان و فک و صورت سپید فام
88691586 88694624 88681899 88681970 88681819
www.sepid-fam.com
info@sepid-fam.com
sepid_fam